درباره ما

درباره سایت cctvteacher.ir

درباره سایت cctvteacher.ir

سایت معلم مداربسته شاید جزو اولین وبسایت هایی باشد که بصورت کاملا رایگان و از طریق دنیای مجازی اطلاعات کاملی را در زمینه سیستم های امنیتی در اختیار شما می گذارد.

تا چند سال پیش برگ برنده برای یک تاجر داشتن اطلاعات بخصوص در زمینه  فنی ، محل خرید و یا کشور خرید، یک سازنده بخصوص و یا حتی نحوه عرضه مهم بود و این را به عنوان

یک راز حفظ می کرد و هرگاه هر کدام از این پارامتر ها فاش می شد گویی بخشی از سرمایه او به خطر افتاده که البته اینظور هم بود یعنی تجارت سنتی.

امروزه هر کسی از هر نقطه از دنیا با داشتن ارتباط اینترنت می تواند به تمامی تولید کننده ها و عرضه کننده ها در تماس باشد و دیگر دانستن نام شرکت وارد کننده و یا شخص وارد کننده در پایتخت مثلا تهران مهم نیست.

امروزه داشتن اطلاعات علمی، تحلیل بازار، چارت سازمانی و نحوه تعامل با پخش کننده، فروشنده و نصاب و در نهایت مصرف کننده ، تامین کالا، قدرت برند و … مهمترین عوامل حیات در بازار است.

لذا تصمیم گرفته ایم که قدرت انتخاب را برای همه فراهم کنیم اعم از فروشنده در تمامی سطوح و مصرف کننده.

 

داشتن اطلاعات امروزه امری ساده است البته نیاز به زحمت و پشتکار دارد. ما این زحمت را در طی سالهای گذشته کشیده ایم و می خواهیم تجارب خود را در اختیار دیگران قرار دهیم.

نگران یادگرفتن دیگران نیستیم، برعکس بسیار خوشحالیم تا همکارانی داشته باشیم که با علم به این کار مشغولند و مصرف کننده ای که با اطلاع خرید می کند.

با تشکر

 

 

Share the joy